O nás

O nás

Naša realitná kancelária Arial je na trhu už 8 rokov a pôsobíme v oblasti poskytovania realitných a právnych služieb v Senici, Myjave, Brezovej pod Bradlom a okolí. Snažíme sa vyhľadávať klientov a pomôcť im s procesom predaja ich nehnuteľností čo najrýchlejším a hlavne bezpečným spôsobom. Naše služby sú overené a stabilné.

Úlohou realitného makléra je zistiť požiadavky jednotlivých  klientov a zabezpečiť aby predaj a kúpa ich nehnuteľnosti prebehla plynulo a bez problémov. Preto vychádzame vždy z právneho stavu nehnuteľností a osobnej obhliadky, kde zistíme fyzický stav nehnuteľností. Po osobnom rozhovore s majiteľmi nehnuteľností sa snažíme nastaviť proces predaja a ponuky tak, aby vyhovel ich časovým aj finančným požiadavkám. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

V prípade potreby klientom odporučíme súdneho znalca v oblasti nehnuteľností alebo geodeta na zameranie stavieb a prístavieb a vytýčenia hraníc pozemkov. Komunikujeme s Mestskými úradmi, Obecnými úradmi, správcami nehnuteľností, bankami a ostatnými inštitúciami a tým zabezpečujeme plynulý proces predaja.

Klientom ponúkame služby od ponuky a inzercie na jednotlivých portáloch, označenia nehnuteľnosti reklamnými plachtami, cez podpis kúpno-predajných zmlúv, zaplatenia poplatkov, prepis na Katastrálnom úrade až po zabezpečenie financovania kúpy. Cely proces ponuky a predaja nehnuteľnosti zabezpečíme až po samotné odovzdanie kľúčov aj s následným prepisom u dodávateľov energií a správcovských spoločností. Naším cieľom je spokojný klient.

V budúcnosti plánujeme rozšírenie našej pôsobnosti aj do iných regiónov Slovenska.

Vaša realitná kancelária ARIAL